!!! VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NA ÚTERÝ 12.12.2023 JIŽ NEPŘIJÍMÁME Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. !!!           

ÚvodO násProfil společnosti

Profil společnosti

Naše společnost byla založena na počátku 90. let 20. století. Svou 1. pobočku, tedy spíše gastrokomplex se třemi středisky, jsme otevřeli v roce 1994 v Dlouhé ulici na Praze 1. Zde provozujeme moderní samoobslužnou jídelnu, prodejnu lahůdek se širokým sortimentem potravin, nápojů a dárkového zboží a restaurant a la carte. Postupem času jsme se neustále rozšiřovali. V roce 2002 jsme zrekonstruovali a otevřeli cukrárnu a kavárnu s téměř stoletou tradicí v Revoluční ulici na Praze 1, pak následovala restaurace v hokejové aréně klubu HC Sparta Praha na Praze 7 v Holešovicích, 2007 samoobslužná jídelna, cukrárna a lahůdky na Vinohradské třídě na Praze 3, 2008 cukrárna a lahůdky v OC Chodov, tato pobočka byla v roce 2012 rozšířena o samoobslužnou jídelnu, 2009 lahůdky a cukrárna v OC DBK.

Nejnovější naší provozovnou otevřenou 31.10.2014 jsou lahůdky, cukrárna, kavárna a samoobslužná restaurace v úplném centru Prahy v OC Quadrio na Praze 1, které jsou situovány v -2. podlaží přímo u výstupu ze stanice metra Národní na lince B.

Těšíme se na Vaši návštěvu v jedné z našich 4 poboček po celé Praze.

Co nabízíme

speciality teplé kuchyně - hotová a minutková jídla

speciality studené kuchyně - jednohubky, kanapky, mini předkrmy, obložené chlebíčky, bagety, plněné pečivo, obložené mísy, saláty - zeleninové, majonézové a ovocné

speciality cukrářské a pekařské - mini dezerty, zákusky, dorty, dorty - dětské, atypické a svatební, koláče, pirohy a záviny, domácí moučníky, svatební koláčky a výslužky, vánoční pečivo

.....a mnoho dalších specialit z naší vlastní výroby

komplexní cateringové služby, office catering

Vždy s Vámi probereme všechny možnosti, poradíme s výběrem vhodného množství, druhu a rozsahu občerstvení tak, aby vše odpovídalo Vašim představám a byli jste spokojeni.

Pro Vaši rychlou obslužnost můžete z pohodní domova navštívit náš e-shop.

Fotogalerie

Hospodářská komora