ÚvodO násProfil společnosti

Profil společnosti

Naše společnost byla založena na počátku 90. let 20. století. Svou 1. pobočku, tedy spíše gastrokomplex se třemi středisky, jsme otevřeli v roce 1994 v Dlouhé ulici na Praze 1. Zde provozujeme moderní samoobslužnou jídelnu, prodejnu lahůdek se širokým sortimentem potravin, nápojů a dárkového zboží a restaurant a la carte. Postupem času jsme se neustále rozšiřovali. V roce 2002 jsme zrekonstruovali a otevřeli cukrárnu a kavárnu s téměř stoletou tradicí v Revoluční ulici na Praze 1, pak následovala restaurace v hokejové aréně klubu HC Sparta Praha na Praze 7 v Holešovicích, 2007 samoobslužná jídelna, cukrárna a lahůdky na Vinohradské třídě na Praze 3, 2008 cukrárna a lahůdky v OC Chodov, tato pobočka byla v roce 2012 rozšířena o samoobslužnou jídelnu, 2009 lahůdky a cukrárna v OC DBK.

Nejnovější naší provozovnou otevřenou 31.10.2014 jsou lahůdky, cukrárna, kavárna a samoobslužná restaurace v úplném centru Prahy v OC Quadrio na Praze 1, které jsou situovány v -2. podlaží přímo u výstupu ze stanice metra Národní na lince B.

Těšíme se na Vaši návštěvu v jedné z našich 4 poboček po celé Praze.

Co nabízíme

speciality teplé kuchyně - hotová a minutková jídla

speciality studené kuchyně - jednohubky, kanapky, mini předkrmy, obložené chlebíčky, bagety, plněné pečivo, obložené mísy, saláty - zeleninové, majonézové a ovocné

speciality cukrářské a pekařské - mini dezerty, zákusky, dorty, dorty - dětské, atypické a svatební, koláče, pirohy a záviny, domácí moučníky, svatební koláčky a výslužky, vánoční pečivo

.....a mnoho dalších specialit z naší vlastní výroby

komplexní cateringové služby, office catering

Vždy s Vámi probereme všechny možnosti, poradíme s výběrem vhodného množství, druhu a rozsahu občerstvení tak, aby vše odpovídalo Vašim představám a byli jste spokojeni.

Pro Vaši rychlou obslužnost můžete z pohodní domova navštívit náš e-shop.

Fotogalerie

Hospodářská komora